O nas

To co robimy - robimy z pasją

 

Jesteśmy grupą, której atutami są otwartość, kreatywność i profesjonalizm. Są wśród nas pedagodzy, psycholodzy, instruktorzy sportowi a także trener DestiNation Imagination - najszybciej rozwijającego się programu zajmującego się twórczym rozwiązywaniem problemów.

Każde powierzone nam zadanie traktujemy jak wyzwanie – niepowtarzalną okazję do zaprojektowania doskonałego spotkania bądź szkolenia, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Każde zlecenie pozwala nam wykazać się przy tworzeniu jedynego w swoim rodzaju - bo dostosowanego do indywidualnych potrzeb – programu. Entuzjazm z jakim podchodzimy do pracy oraz dbałość o szczegóły są gwarancją sukcesu organizowanych przez nas imprez.

Trenerzy:

wojciech-gawlik.jpg Wojciech Gawlik – Pierwszy i jedyny w Europie trener metody DIcor. Od dwóch lat pracuje jako trener programu Destination ImagiNation. Jako manager drużyny uczestniczył w światowych finałach kreatywnego rozwiązywania problemów „D2K6” odbywających się w Knoxville w USA. Jeden z organizatorów międzynarodowego obozu kreatywności „Imagination 4 life”. Pracuje na wyższej uczelni technicznej, gdzie już trzeci rok prowadzi zajęcia dydaktyczne, również na kierunku anglojęzycznym. Zdobywał także doświadczenie w pracy z zespołami ludzi jako instruktor windsurfingu. Jest jednym z autorów programu „Dream Team - Integracja inna niż wszystkie”.