NARZĘDZIA - Szkolenie

narzędziajak kupićszkolenia

 

 

Poznaj narzędzia MITRA w praktyce.

Jeżeli nie wiecie jak zacząć pracę z narzędziami Mitra, lub po prostu chcielibyście się dowiedzieć więcej na temat wykorzystania gier podczas prowadzenia szkoleń, proponujemy Wam przeprowadzenie warsztatów, podczas których poznacie tajniki każdego z narzędzi. W trakcie szkolenia zaprezentujemy nasze narzędzia tak, abyście mieli możliwość sprawdzenia ich użyteczności i efektywności w praktyce.

Termin oraz czas trwania warsztatów dostosujemy do Waszych indywidualnych potrzeb. Szkolenia możemy przeprowadzać zarówno w naszych salach szkoleniowych jak również w miejscach wyznaczonych przez Was.

Przeprowadzona zostanie również sesja kreatywna. Postaramy się wskazać odpowiednie aspekty narzędzi, które pozwolą na zastosowanie ich w Waszych obszarach tematycznych.

Koszt szkolenia będzie dostosowany indywidualnie, po uwzględnieniu lokalizacji i zakresu usługi. Osoby, które odbyły szkolenie otrzymają kupon rabatowy do wykorzystania podczas zakupu naszych produktów. Jeżeli jesteście zainteresowani zapraszamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub za pośrednictwem skype:

dsc03122.jpg

 

Telefon:

Wojtek: +48 603 955 022

e-mail:

wojciech.gawlik@mitra-szkolenia.pl

Skype:

My status Wojtek